Ana Sayfa
Okul SMS Yönetim İşlemleri Sistemine Hoşgeldiniz.
Ölçme Değerlendirme Akademisi'nin düzenlemiş olduğu Gazi Üniversitesi Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail KARAKAYA tarafından gerçekleştirilecek olan "E-Por... Devamı için tıklayınız.
Ölçme Değerlendirme Akademisi'nin düzenlemiş olduğu Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan vekili Prof. Dr. Salih ÇEPNİ ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat ALTUN tarafından gerçekleştirilecek olan... Devamı için tıklayınız.
Astronomi Ve Uzay Bilimleri  Akademisi tarafından koordine edilen 
    '' Öğretmenlerle Astronomi Semineri -1  ilk grup öğretmenleri olan Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenleri ile 28.12.2019 tari... Devamı için tıklayınız.
Yapay Zeka Farkındalık Seminerleri Doğal Dil İşleme konusuyla devam ediyor.

26 Aralık Perşembe, Doç. Dr. Gülşen Cebiroğlu Eryiğit (İTÜ Öğretim Üyesi) yapay zekanı... Devamı için tıklayınız.
2 Ocak 2020'de dünyaca ünlü KNET kütüphanesinin yazarı Prof. Dr. Deniz YÜRET, bizlere Doğal Dil İşleme ve Derin Öğrenmeyi anlatacak.

Hepinizi seminerimize bekliyoruz.

Başvuru ... Devamı için tıklayınız.

ÖĞRETMENLERLE ASTRONOMİ SEMİNERLERİ – I

"Yıldızlara sadece parlak noktalar olarak bakmayın. Evrenin genişliğini anlamaya çalışın …" 
Maria ... Devamı için tıklayınız.

Özel Eğitim Akademimiz bünyesinde gerçekleşmekte olan Otizmli Çocuklarda Davranışsal Öğretim Metodları ile ilgili farklı konu başlıklarıyla yer alan atölyeler büyük bir ilgiyle devam ediyor... Devamı için tıklayınız.
Doğal Dil İşleme Seminerimizin başvuruları başladı.

26 Aralık 2019 - İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Salonu - 17.00-20.00

Yapay Zeka Farkında... Devamı için tıklayınız.
Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Akademisi bünyesinde Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Nihal YURTSEVEN tarafından "UbD ile Öğretimi Tasarlıyorum" eğitimi düzenlendi. Akademi katılımcılarına tasar... Devamı için tıklayınız.
Öğretmen Akademileri bünyesinde akademilerimizin dersler ve atölyeleri için bizimle yolculuğa çıkan eğitim kahramanlarımızla birlikte Üsküdar Adile Sultan Kasrı Validebağ Öğretmenevi’nde bir progra... Devamı için tıklayınız.